Co se děje - novinky

Hledáme vedoucí tanečního kroužku „Dancing“, který je zaměřen na arobic, disco, mažoretky aj. taneční styly. Konaní každý čtvrtek - v čase dle domluvy.
Info u Lenky Švecová - 732 981 882


Více informací

 

Všechny novinky...

Kontaktní informace

Asterix, příspěvková organizace
středisko na ul. M.Kudeříkové 14

M.Kudeříkové 14
736 01 Havířov - Město
IČO: 75085747

tel: +420 59 681 10 31
e-mail: info@svcha.eu

TOPlist

Více info...

Taneční a modelářské kroužky reprezentují Asterix


   Zájmový útvar Plastikových modelářů patří ke kroužkům, které v našem zařízení pracují od jeho vzniku. Kromě pravidelné činnosti - stavby modelů letadel, bojové techniky a panoramat - je pro ně typická bohatá soutěžní činnost.

   Členové kroužku každoročně velmi úspěšně reprezentují SVČ Asterix. Stejně tomu bylo i v letošním školním roce. V nemalé konkurenci dokázali vítězit v kategoriích mladších a starších žáků i kadetů. Medailová místa obsadili v Ostravě, Karviné, Rychvaldu, Frýdku Místku i na „domácí půdě“ v Havířově.

   Členové kroužků Leteckých modelářů rozhodně za svými výše zmíněnými kamarády nepokulhávají. Při „Zavírání nebe“ ve Valašských Kloboukách stáli „na bedně“. Kromě toho se 3x zúčastnili Ligy házedel a vystřelovadel v Kroměříži a opět obsadili všechna medailová místa.

   A co děvčata? V tanečních soutěžích si vedou výborně. Duet v kategorii Street dance mix vybojovaly 1. místo a nominaci na ME v Rumunsku. A podobných úspěchů kroužků Up&Down je nespočet. Jen namátkou – Orlovský pohárek, Fren dance ve Frenštátě, Hlučínský talent – to jsou soutěže, ze kterých dívky přivezly zlato, stříbro i bronz. A to je ještě další soutěže čekají, proto budeme držet palce.

   Děkujeme všem za vzornou reprezentaci a skvělé výsledky. Poděkování patří v neposlední řadě i vedoucím kroužků, kteří dětem věnují spoustu volného času.

Lenka Vaculíková
odd. Modelářství
SVČ Asterix Havířov 
Počet přečtení: : 119x

DALŠÍ ČLÁNKY