Co se děje - novinky

Hledáme vedoucí tanečního kroužku „Dancing“, který je zaměřen na arobic, disco, mažoretky aj. taneční styly. Konaní každý čtvrtek - v čase dle domluvy.
Info u Lenky Švecová - 732 981 882


Více informací

 

Všechny novinky...

Kontaktní informace

Asterix, příspěvková organizace
Na Nábřeží 41
736 01 Havířov - Město
IČO: 75085747

tel: +420 596 811 175
fax: +420 596 813 019
e-mail: info@svcha.eu

TOPlist

Více info...

Nadace OKD havířovským dětem    Ve školním roce 2016/17 byl Nadací OKD podpořen projekt SVČ Asterix Havířov s názvem „Materiálové vybavení herny volnočasových aktivit pro děti a mládež“. Hernu tak mohla být již před prázdninami vybavena novým nábytkem a řadou společenských a deskových her.
    Prvními návštěvníky bylo 238 dětí – účastníků příměstských táborů, které při nepříznivém počasí využívaly nového vybavení ke hrám a soutěžím. V průběhu školního roku bude herna dále sloužit členům zájmových útvarů i neorganizovaným dětem z Havířova a přilehlých obcí.
    Cílem zřízení herny volnočasových aktivit je vytvořit místo, kde se děti a mládež mohou scházet k neformálním aktivitám, poznávat nové kamarády a trávit svůj volný čas v příjemném a bezpečném prostředí.
    Nadace OKD podporou tohoto projektu významně přispěla ke zkvalitnění úrovně trávení volného času dětí a mládeže města Havířova a okolí, za což jim patří velký dík.                                                                                                                          Bc. Lucie Bitterová
                                                                                                                          ved. odd. Tv SVČ Havířov

 
Počet přečtení: : 270x

DALŠÍ ČLÁNKY