Co se děje - novinky

Hledáme vedoucí tanečního kroužku „Dancing“, který je zaměřen na arobic, disco, mažoretky aj. taneční styly. Konaní každý čtvrtek - v čase dle domluvy.
Info u Lenky Švecová - 732 981 882


Více informací

 

Všechny novinky...

Kontaktní informace

Asterix, příspěvková organizace
Na Nábřeží 41
736 01 Havířov - Město
IČO: 75085747

tel: +420 596 811 175
fax: +420 596 813 019
e-mail: info@svcha.eu

TOPlist

Více info...

Těšíme se na léto !


Asterix středisko volného času Havířov se může pochlubit dlouholetou tradicí v pořádání letních táborů a odborných soustředění. V loňském roce se jich zúčastnilo přes 700 dětí a mnohé z nich se některých zúčastnily opakovaně. To svědčí o tom, že dětem se na našich táborech, ať už pobytových nebo příměstských, líbí a není to náhoda.
Zodpovědný výběr vedoucích a pečlivá příprava táborového programu, lokality v krásném přírodním prostředí a také kvalitní strava jsou zárukou úspěchu. Naši vedoucí jsou převážně dlouholetí externí spolupracovníci našeho zařízení, pro které je tato práce koníčkem, a kteří kromě potvrzení o zdravotní způsobilosti, musí doložit také výpis z trestního rejstříku. SVČ Asterix je zařazeno do sítě škol a pro naši činnost platí stejná pravidla jako pro školy. Organizace táborů se řídí pevnými pravidly, která vycházejí z platné legislativy. Kromě hlavního vedoucího a vedoucích jednotlivých oddílů se o děti stará také kvalifikovaný zdravotník, noční hlídač, příp. plavčík.

Program všech táborů je dlouho předem vedoucími připravován a vždy obsahuje sport, turistiku, táborové dovednosti, soutěže, celotáborovou hru, umělecké aktivity, příp. odbornou činnost podle zaměření kroužků a výběru účastníků. Rodiče jsou o pobytu plně informovaní a mají možnost své dítě kdykoliv kontaktovat, případně po domluvě s vedoucím tábora navštívit a po skončení si prohlédnout fotografie, příp. videozáznam.

Tradičně pořádáme po dobu celých letních prázdnin příměstské tábory. Dětem z našeho města poskytuje Statutární město Havířov na jeden turnus dotaci. Město dotuje také integrovaný tábor pro děti se zdravotním znevýhodněním a dva turnusy ozdravně- poznávacího pobytu pro děti v různých koutech naší vlasti.
Informace o všech táborech najdete také v Radničních listech a v obou střediscích Asterixu.
 
Počet přečtení: : 6060x

DALŠÍ ČLÁNKY