Novinky

13.06.2019 Online přihlašování

Na kroužky na školní rok 2019/2020 se mužete přihlásit i přes internet. Více informací najde v záložce “Vstup od klientského centra“.

13.06.2019 Kroužky pro rok 2019/2020

Kroužky pro rok 2019/2020 neleznete v záložce “Kroužky“. Nově si je můžete filtrovat podle zameření, dne konání nebo místa konaní. Po otevření kroužku se můžete, po kliknutí na tlačítko “Chci se přihlásit online“, rovnou přihlásit v našem klientském centru.

Na darkovské zahradě proběhla ukázka agility

13.11.2019 Ve středu 30. října naši klienti zažili úžasné odpoledne. Přijely za nimi totiž mladé cvičitelky se svou trenérkou Nikolou Schovancovou a jejich pejsky ze střediska volného času s názvem ASTERIX, které se nachází v Havířově. Nachystaly si pro ně skvělý program v podobě ukázek agility přímo na naší zahradě. Společně nám předvedli mnoho zajímavých triků a kousků, ale také překonávání trati s nejrůznějšími překážkami. Po každém výkonu byli pejsci samozřejmě odměněni od svých cvičitelek pamlsky a také obrovským potleskem od přihlížejících, kteří s nadšením sledovali každý jejich pohyb. Na konci vystoupení měli klienti možnost se s nimi i pomazlit. I přes chladnější počasí nikdo ze zúčastněných nelitoval a se širokými úsměvy na tvářích se s šikovnými pejsky loučili, přičemž vystupujícím předali dárky v podobě pamlsků a také sladkých dobrot.
Jménem našeho Domova tedy ještě jednou moc děkujeme za krásné odpoledne a těšíme se na další spolupráci.