Novinky

25.01.2019 Tábory 2019 zveřejněny.

V kategorii Tábory jsou již zveřejněny letní pobytové a příměstké tabory na léto 2019. Přihlášku a další potřebné dokumety najdete v “Tábory“ => “Ke stažení“.

Taneční soutěže zahájeny

02.01.2019 Dne 24. 11. 2018 se děti z tanečních kroužků Up & Down zúčastnily dvou soutěží. První, ostravská Paforta, byla zaměřena na scénický a výrazový tanec. Děvčata z tanečního kroužku Contemporary se s vystoupením Heart cry předvedla na jevišti Janáčkovy konzervatoře. Trenérka, Lucie Vachulová, DUO děvčat zhodnotila velmi kladně a ocenila, že se i přes velkou konkurenci dívky s odvahou postavily před plné hlediště diváků a profesionální porotu. Děvčata si přivezla účastnický list a spoustu nové inspirace.
Druhá taneční soutěž se konala v Olomouci, tradiční Battle in da house, pořádaný DDM Olomouc. Letos proběhl již počtrnácté a byl velmi povedený, s rekordní účastí tanečníků. Taneční soutěž je zaměřena na streetové taneční styly a jejich využití v tanečním souboji, kde jsou využívány techniky improvizace a freestyle. Do Olomouce cestovalo osm děvčat z tanečních složek TS Up & Down, převážně z řad začátečníků. Battlu se dívky zúčastnily ve dvojicích, hezky se vzájemně podporovaly a vytvořily si příjemnou soutěžní atmosféru. Všechny holky si zaslouží obrovskou pochvalu, zejména pak ty, které se tanci věnují teprve od září. Nebály se, jely to vyzkoušet a i přes velkou konkurenci se v tanečním souboji neztratily a předvedly krásné výkony, za které se vůbec nemusely stydět.
Za celý tým trenérů všem zúčastněným velmi děkujeme a budeme se opět těšit na další krásné soutěžní zážitky.

Bc. Mirka Rapouchová
Vedoucí TS Up & Down
Asterix – SVČ Havířov