Novinky

15.10.2020 Vážení rodiče, zákonní zástupci

Vážení rodiče, zákonní zástupci, vzhledem k epidemiologické situaci a z rozhodnutí MŠMT jsou střediska volného času do 1. 11. 2020 celostátně uzavřeny a tudíž je činnost zájmových kroužků pozastavena. Děkujeme za pochopení a těšíme se na brzké shledání.

21.09.2020 Uzavření heren

Upozornění pro návštěvníky střediska Asterix – SVČ Havířov, p. o., že po dobu zhoršené epidemiologické situace v ČR NEBUDOU herny a otevřené kluby pro děti a mládež do odvolání OTEVŘENY. Děkujeme za pochopení.

01.09.2020 Online přihlašování

Na kroužky na školní rok 2020/2021 se mužete přihlásit i přes internet. Více informací najde v záložce “Vstup od klientského centra“.

OD 11. 5. 2020 OTEVÍRÁME TYTO KROUŽKY

12.05.2020





Středisko Na Nábřeží 23/14, H.-M.:
 
Up&Down mini                                                16.20 – 17.20 hod.
Up&Down kids zač. 1. skupina                     14.00 – 15.00 hod.
Up&Down kids zač. 2. skupina                     15.10 – 16.10 hod.
Up&Down kids pokr. 1. skupina                   14.00 – 15.00 hod.
Up&Down kids pokr. 2. skupina                   15.10 – 16.10 hod.
Up&Down juniors zač.                                    14.30 – 16.00 hod.
Up&Down juniors pok. 1. skupina               16.10 – 17.10 hod.
Up&Down juniors pok. 2. skupina               17.20 – 18.20 hod.
Up&Down teens                                              16.10 – 17.40 hod.
Up&Down elite                                                 16.00 – 17.00 hod.
 
Badminton 1                                                     15.00 – 16.00 hod.
Badminton 2                                                     15.30 – 16.30 hod.
Badminton 3                                                     16.00 – 17.00 hod.
Badminton 5                                                     16.30 – 17.30 hod.
Badminton 6                                                     17.30 – 18.30 hod.
 
Taekwon-do I.                                                   15.45 – 16.45 hod.
Taekwon-do II.                                                  17.00 – 18.30 hod.
Základy sebeobrany                                        14.30 – 15.30 hod.
Stolní tenis                                                        16.00 – 17.00 hod.
 
Chobot 1                                                            17.00 – 19.00 hod.
Psí tlapky                                                           14.30 – 17.00 hod.
Dogfitness                                                         16.00 – 17.30 hod.
Voříšci 2                                                             17.00 – 19.00 hod.
Kurz agility 1                                                      16.00 – 18.30 hod.
Železniční modeláři                                         17.00 – 19.00 hod.
Kurz agility 2                                                      16.00 – 18.30 hod.
 
Keramická tvorba PO                                      15.00 – 16.30 hod.
Výtvarníček                                                        15.30 – 17.00 hod.
Latinskoamerické tance                                  15.30 – 18.30 hod.
Art přípravka SUŠ                                             16.30 – 18.00 hod.
Standardní tance                                              16.00 – 17.30 hod.
Babyny                                                               16.00 – 18.00 hod.
Kytara                                                                 16.00 – 17.00 hod.
 
 
Středisko M. Kudeříkové 14:
 
Šikulové                                                             15.00 – 17.00 hod.
Plastikoví modeláři                                          16.00 – 18.30 hod.
Divadelní a dramatický                                   16.00 – 18.00 hod.
Malujeme, kreslíme                                         16.00 – 18.00 hod.
Základy hry na kytaru 1                                  16.00 – 17.00 hod.
Základy hry na kytaru 2                                  17.00 – 18.00 hod.
Dřevomodeláři                                                 17.00 – 19.00 hod.
Letečtí modeláři                                               15.30 – 18.00 hod.
 
Tvorba PC her                                                  14.30 – 16.30 hod.
Základy programování                                   17.00 – 19.00 hod.
Elektro lego                                                      16.00 – 18.00 hod.
Reload                                                               14.30 – 16.30 hod.
Minecraft I.                                                       17.00 – 19.00 hod.
Klub PC her                                                       14.30 – 16.30 hod.
Lego robot                                                        16.00 – 18.00 hod.
Reload začátečníci                                           14.45 – 16.45 hod.
3D modelování a tisk                                      17.00 – 19.00 hod.
Taekwon-do MK                                               17.00 – 19.00 hod.
 
Keramika děti pondělí                                    14.45 – 16.15 hod.
Keramika děti čtvrtek                                     14.30 – 16.00 hod.
Pohybové hry                                                   17.00 – 18.00 hod.
Výtvarný kreativ                                              16.30 – 18.00 hod.
Dancing mix relax                                           16.00 – 17.00 hod.
Správná holka                                                  16.00 – 17.30 hod.
Cvičení na míčích                                            15.00 – 16.00 hod.
Hravá flétna                                                     15.00 – 16.00 hod.
Keramická dílna dospělí PO                          16.30 – 19.00 hod.
Keramická dílna dospělí ST                           16.30 – 19.00 hod.
Keramická dílna dospělí ČT                           16.30 – 19.00 hod.    
 
 
NEBUDEME OTEVÍRAT
 
Kuchtík 1, 2 (středisko Na Nábřeží)
Rarášek II.
Keramika ZŠ Moravská
Sport Asterix
Keramika ZŠ 1. máje
Keramika ZŠ Gen. Svobody (informace po 19. 5.)
Keramika dospělí (středisko Na Nábřeží)
Kuchtík (středisko M. Kudeříkové)
Výtvarný kreativ ZŠ Gen. Svobody (informace po 19. 5.)