Novinky

04.01.2021 Uzavření střediska

Vzhledem rozhodnutí vlády je momentáolně činnost kroužků přerušena od 4. 1. do 10. 1. 2020. O změně vás budeme informovat.

21.09.2020 Uzavření heren

Upozornění pro návštěvníky střediska Asterix – SVČ Havířov, p. o., že po dobu zhoršené epidemiologické situace v ČR NEBUDOU herny a otevřené kluby pro děti a mládež do odvolání OTEVŘENY. Děkujeme za pochopení.

01.09.2020 Online přihlašování

Na kroužky na školní rok 2020/2021 se mužete přihlásit i přes internet. Více informací najde v záložce “Vstup od klientského centra“.

„Technika nás baví“

10.11.2020

 
ZASTUPITELSTVO MORAVSKOSLEZSKÉHO KRAJE SCHVÁLILO ŽÁDOST STŘEDISKA VOLNÉHO ČASU HAVÍŘOV S PROJEKTEM
„Technika nás baví“
 
 

Zastupitelstvo Moravskoslezského kraje schválilo žádost Střediska volného času Havířov s projektem „Technika nás baví“ v dotačním programu „Podpora technických a přírodovědných aktivit ve střediscích volného času a domech dětí a mládeže“.

Za finanční prostředky získané dotací MSK bylo možné nakoupit vybavení  pro naše nové kroužky 3D tisku. Středisko bylo vybaveno novou 3D tiskárnou a 3D pery, díky kterým jsme byli schopni rozšířit nabídku našich kroužků pro širokou veřejnost. Dále jsme nakoupili filamenty pro 3D tisk, které dětem vystačí na celý další rok. Rádi uvítáme Váš zájem o naše nové vybavení, které si můžete přijít vyzkoušet do kroužků nebo na akcích pro veřejnost na středisku M. Kudeříkové 14.
Děkujeme za možnost dětem a mládeží nabídnout zase něco nového.
 
Bc. Jiří Salamon – pedagogický pracovník oddělení TE, Asterix – SVČ Havířov, p. o.