Novinky

15.10.2020 Vážení rodiče, zákonní zástupci

Vážení rodiče, zákonní zástupci, vzhledem k epidemiologické situaci a z rozhodnutí MŠMT jsou střediska volného času do 1. 11. 2020 celostátně uzavřeny a tudíž je činnost zájmových kroužků pozastavena. Děkujeme za pochopení a těšíme se na brzké shledání.

21.09.2020 Uzavření heren

Upozornění pro návštěvníky střediska Asterix – SVČ Havířov, p. o., že po dobu zhoršené epidemiologické situace v ČR NEBUDOU herny a otevřené kluby pro děti a mládež do odvolání OTEVŘENY. Děkujeme za pochopení.

01.09.2020 Online přihlašování

Na kroužky na školní rok 2020/2021 se mužete přihlásit i přes internet. Více informací najde v záložce “Vstup od klientského centra“.

Hra ruce a nohy

Výtvarná a pohybová aktivita, určená dětem každého věku i aktivním dospělým. Vytvořte si doma společně překážkovou postřehovou dráhu na ruce a nohy. V první části si obkreslete nebo otiskněte na papír libovolně ruce a nohy - zpracování je na vás, kreativitě se meze nekladou. Po uschnutí nalepte papíry lepící páskou na zem (dle videa). Potom už jen stačí trénovat a bez jediné chybičky dojít až na konec vaší dráhy, kombinace můžete různě obměňovat a zvyšovat tím obtížnost. Přejeme spoustu zábavy.
Návrh: Lze uspořádat rodinný turnaj na čas nebo dráhu umístit na správné místo (třeba na chodbu), toto místo bude možné projít pouze úspěšným absolvováním dráhy.

Kód 106202
Název Hra ruce a nohy
Místo konání Na doma
Hlavní vedoucí Bc. Mirka Rapouchová