Novinky

13.06.2019 Online přihlašování

Na kroužky na školní rok 2019/2020 se mužete přihlásit i přes internet. Více informací najde v záložce “Vstup od klientského centra“.

13.06.2019 Kroužky pro rok 2019/2020

Kroužky pro rok 2019/2020 neleznete v záložce “Kroužky“. Nově si je můžete filtrovat podle zameření, dne konání nebo místa konaní. Po otevření kroužku se můžete, po kliknutí na tlačítko “Chci se přihlásit online“, rovnou přihlásit v našem klientském centru.

13.06.2019 Fotky z akademie

V záložce “Fotogalerie → Akce“ naleznete fotky ze Slavnostní závěrečné akademie.

Havířovská liga základních škol

HAVÍŘOVSKÁ LIGA ZÁKLADNÍCH ŠKOL
 
            Soutěže havířovské ligy základních škol mají dlouholetou tradici a jsou určené žákům základních škol I. i II. stupně a odpovídajících ročníků víceletých gymnázií.
            Během školního roku se uskutečňuje zhruba 34 soutěží, které jsou rozdělené do kategorií.
            Organizátorem soutěží je Asterix – středisko volného času Havířov, p. o. ve spolupráci se základními školami, ZŠ M. Kudeříkové, ZŠ Na Nábřeží, ZŠ M. Pujmanové, ZŠ F. Hrubína, ZŠ K. Světlé, ZŠ Moravská, ZŠ Gen. Svobody, ZŠ Žákovská a ZŠ Gorkého.
            Vítězové na prvních třech místech si z každé soutěže odnášejí věcné odměny, sladkost a v neposlední řadě diplom pro školu. Body z jednotlivých soutěží se zúčastněným školám přičítají do celkového hodnocení, kdy jsou pak vždy ti nejlepší na konci školního roku odměněni finančním příspěvkem za přispění Magistrátu města Havířova.
            Turnajů a soutěží se účastní zhruba 3.500 žáků z 20 havířovských škol.